Ünlaks Krom

Ünlaks Otomotiv Ağır Vasıta 1980 Yılında Bursa'da; krom oto, tır ve kamyon aksesuar ürünleri üretimi ile sektördeki yerini almıştır. Araçlara ve ağır vasıtalara özel krom ürün tasarımları ve üretimi ile sektöründe 40 yıllık bir tecrübeye sahiptir. 2000 yılı sonrasında tır ve kamyon krom aksesuarları üretimi konusunda deneyimli çalışanları, yeni yatırımları ve yenilikçi girişimleri sektörünün öncü kuruluşlarından birisidir. Son yıllarda edinmiş olduğu tecrübe sayesinde diğer ağır vasıta aksesuar grupları olan yan basamaklar, tavan krom barları ve ön koruyucu barlar gibi birçok aksesuar ürünü ile ilgili üretim ve ar-ge çalışmaları yapmaktadır. Ünlaks Otomotiv S-Grup bünyesinde konumlanmış olduğu 10.000m² Kapalı alanda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına son hızla devam etmektedir.

Misyonumuz

Ünlaks olarak misyonumuz; Oto Aksesuar imalatında güncel teknolojiyi devamlı bünyemizde barındırarak rekabetçiliğimiz, verimliliğimiz, ürün ve çalışan kalitemiz ile ülkemizin, müşterilerimizin, paydaşlarımızın ve çevremizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.

Vizyonumuz

Ünlaks olarak vizyonumuz; Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde Oto Aksesuar ve parça üretim alanlarında özgün tasarım yaparak üretimlerini gerçekleştiren, topluma ve çevreye duyarlı, sürekli gelişimden yana, uluslararası saygınlığa sahip bir kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız

Otomotiv sektöründeki ‘’Oto Aksesuar İmalatı’’ ile Ünlaks yönetimi ve çalışanları olarak hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Paydaşlarımızı ve toplumu memnun etmek için; Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kalite yönetim sistemimizi tüm birimlerimizde eksiksiz uygulayacağımızı, tam ve zamanında sevkiyat, uygun fiyat politikaları kapsamında müşteri ve iş ortaklarımızla işbirliği içinde olacağımızı, faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çalışanlarımızın bilinçli katılımlarının yanında uygun teknoloji ve alt yapı sağlayacağımızı, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini olumsuz etkileyecek koşulları ortadan kaldırarak, uygun çalışma ortamı sağlayacağımızı,

Taahhüt ederiz.