S-Metal

S Metal Demir Çelik 2013 Yılında Bursa'da; metal işleme teknolojileri ve saç ürün üretimi ile sektöründeki yerini almıştır. Metal depo ve raf sistemleri, otomotiv metal yan sanayi parçaları, metal makine parçaları ve metal üretimi ile ilgili tüm konularda faaliyet göstermektedir. Lazer kesim, abkant büküm, pres, kaynak, 3d tasarım ve modelleme hizmetleri vermektedir. S Metal son teknoloji üretim hattı ve tecrübeli çalışanları ile S-Grup bünyesinde 10.000m² Kapalı 3000m² açık alanda, yeni yatırımları ve yenilikleri ile Türk Metal sanayisinin başarılı kuruluşlarındandır. 

Misyonumuz

S-Metal olarak misyonumuz; Saç ve metal işleme konularında güncel teknolojiyi devamlı bünyemizde barındırarak rekabetçiliğimiz, verimliliğimiz, ürün ve çalışan kalitemiz ile ülkemizin, müşterilerimizin, paydaşlarımızın ve çevremizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.

Vizyonumuz

S-Metal olarak vizyonumuz Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde metal işleme ve saç parça üretim alanlarında özgün tasarım yaparak üretimlerini gerçekleştiren, topluma ve çevreye duyarlı, sürekli gelişimden yana, uluslararası saygınlığa sahip bir kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız

Metal sektöründeki ‘’Saç ve metal işleme teknolojileri ’’ ile S Metal yönetimi ve çalışanları olarak hedefimiz; koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Paydaşlarımızı ve toplumu memnun etmek için; Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kalite yönetim sistemimizi tüm birimlerimizde eksiksiz uygulayacağımızı, tam ve zamanında sevkiyat, uygun fiyat politikaları kapsamında müşteri ve iş ortaklarımızla işbirliği içinde olacağımızı, faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çalışanlarımızın bilinçli katılımlarının yanında uygun teknoloji ve alt yapı sağlayacağımızı, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini olumsuz etkileyecek koşulları ortadan kaldırarak uygun çalışma ortamı sağlayacağımızı,

Taahhüt ederiz.