S-Dizayn Otomotiv

S-Dizayn Otomotiv 1991 Yılında Bursa'da; ahşap ve alüminyum oto aksesuar üretimi ile otomotiv sektöründeki yerini almıştır. Araçlara özel tasarımlar ve fabrikasyon otomobil aksesuarları üretimi ile otomotiv sektöründe 30 yıllık bir tecrübeye sahiptir. 2000 yılı sonrasında oto krom aksesuarları üretimi konusunda deneyimli çalışanları, yeni yatırımları ve yenilikçi girişimleri ile Türk otomotiv yan sanayisinin öncü kuruluşlarından birisidir. Son yıllarda edinmiş olduğu tecrübe sayesinde diğer oto aksesuar grupları olan oto yan basamaklar, tavan taşıma barları, koruyucu barlar ve oto kauçuk paspas gibi birçok aksesuar ürünü ile ilgili üretim ve ar-ge çalışmaları yapmaktadır. S-Dizayn Otomotiv, S-Grup bünyesinde konumlanmış olduğu 10.000m² Kapalı alanda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına son hızla devam etmektedir.

Misyonumuz

S-Dizayn olarak misyonumuz; Oto Aksesuar imalatında güncel teknolojiyi devamlı bünyemizde barındırarak rekabetçiliğimiz, verimliliğimiz, ürün ve çalışan kalitemiz ile ülkemizin, müşterilerimizin, paydaşlarımızın ve çevremizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.

Vizyonumuz

S-Dizayn olarak vizyonumuz; Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde Oto Aksesuar ve parça üretim alanlarında özgün tasarım yaparak üretimlerini gerçekleştiren, topluma ve çevreye duyarlı, sürekli gelişimden yana, uluslararası saygınlığa sahip bir kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız

Otomotiv sektöründeki ‘’Oto Aksesuar İmalatı’’ ile S-Dizayn yönetimi ve çalışanları olarak hedefimiz; koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Paydaşlarımızı ve toplumu memnun etmek için; Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kalite yönetim sistemimizi tüm birimlerimizde eksiksiz uygulayacağımızı, tam ve zamanında sevkiyat, uygun fiyat politikaları kapsamında müşteri ve iş ortaklarımızla işbirliği içinde olacağımızı, faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çalışanlarımızın bilinçli katılımlarının yanında uygun teknoloji ve alt yapı sağlayacağımızı, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini olumsuz etkileyecek koşulları ortadan kaldırarak, uygun çalışma ortamı sağlayacağımızı,

Taahhüt ederiz.